Atsiliepimai

Puikus darželis! Rekomenduojam. Tik geriausi atsiliepimai.

Dovile Vizbaraite

Nuostabus darželis! Mano mažius eina į jį nuo metų be ašarų. visada su nuotaika ir šypsena iki ausų! Auklėtojos sukurusios nuostabią atmosferą. Veiklos įdomios vaikams, noriai dalyvauja! Rekomenduoju!.

Indrė Girdauskienė

Nuoširdžiai dėkojame ir labai nuoširdžiai rekomenduojame ši darželį ir ypatinga padėka Sandrai ir Guodai už nuostabius mūsų Ellos pirmuosius metus darželyje. Pradėjome lankyti būdamos 1metuku 2men, per savaitę pripratome ir eidavome su didžiausiu dziaugsmu, mažylė būdavo paliekama ramia širdimi kas yra ypatingai svarbu daug nuotraukų ir video informacijos – smagu matyti kaip linksma mažyliams. Mokytojos prigalvoja daug veiklos, o ypatingai įsimintinos buvo Kalėdos, ir užsiėmimai ir dovanėlės ir pats Kalėdų.

Giedre VS

Didžiausias ir nuoširdžiausias AČIŪ Liūtukų grupės Auklėtojoms Drąsidai ir Erikai!! Jūs esate nuostabios!!! ☺️ Tik gražiausi prisiminimai!!! buvo gera augti kartu!!! ☺️❤️.

Samanta Staršelskienė

Dėkojam Meškučių grupės auklėtojoms Ingai ir Sandrai už rūpestį, kantrybę, visas smagias edukacines veiklas ir už tai, kad buvo atsižvelgta į mūsų prašymus. Pasiilgsim Jūsų ir Mymos.

Vaida Dambrauskienė

Ačiū darzeliui Myma už pusės metų draugyste, rūpestį ir visas linksmas pramogas, kurias organizuodavo auklėtojos Sandra ir Inga Meškučių grupėje.

Vytaute Šmakova

Nuoširdžiausias Ačiū Ežiukų grupės auklėtojoms Guodai ir Sandrai! Pirmos ir nepakartojamos.Atvykome nedrąsiai, su nerimu, nes vaikas uždaras, sunkiai prisileidžia kitus. Tačiau pradėjus bendrauti su auklėtomis – nurimau, gavau daug nuoširdžių patarimų, kaip elgtis ir pačiai, kad vaikui būtų geriau. Sandra ir Guoda yra auklėtojos iš Didžiosios raidės. Vaikas buvo apsuptas dėmesiu, švelnumu, rūpesčiu ir meile. Nebuvo jokios adaptacijos , tiesiog nuo pirmų dienų norėjo eiti į darželį. Nieko nėra geriau,.

Vaida Poškaitienė

Didžiausias Ačiū, Sandai ir Guodai, Ežiukų gr. (Tolminkiemio) auklėtojoms! Sūnelį į darželį išleidom dar savarankiškai nevaikštantį, o po metų laiko išeinam su savarankišku berniuku, kuris pats pavalgo ir be sauskelnių – visa tai auklėtojų nuopelnas. Meilė ir rūpestis begalinis. Tokios pirmos auklėtojos – džiaugsmas ir teėvams ir mažiukams! Rekomendacijos 100%! Ačiū!❤️.

Reda RK

Tik pačios geriausios rekomendacijos ir geriausi atsiliepimai. Didžiausia padėka Tigriukų auklėtojoms Miretai ir Rasai. Geresnių pirmųjų auklėtojų net negalėjom tikėtis su dideliu pasitikėjimu palikdavau mergaitę, nes žinojau, kad bus pasirūpinta ja. Su dideliu džiaugsmu mergaitė kiekvieną dieną eidavo į darželį mums kaip tėvams buvo smagu matyti, kaip vaikas grįžta kiekvieną dieną išmokusi kažko naujo! Tariam didelį AČIŪ auklėtojoms už nuoširdų rūpestį, meilę, džiaugsmą ❤️❤️❤️.

Karolina Juozaitė

Ačiū už meilę, šilumą, pirmą ugdymą ir vaikystės juoką. ✨ Nuostabios mūsų pirmosios ežiuku grupės auklėtojos Sandra ir Guoda, padėti stiprūs pagrindai į tolimesnį darželio kelią, nes parodė, kad darželis yra saugi, linksma ir draugų pilna aplinka, visada mergaitė į ir iš darželio tik su geriausiom emocijomis. Ačiū auklėtojos !! Tik didžiausios rekomendacijos.

Monika Garolienė

Džiaugiamės, kad Kaune kuriasi ir plečiasi tokios ugdymo įstaigos kaip Myma, ir dėkojame už ilgametę dvejų metų draugystę Pelėdžiukų auklėtojoms Živilei ir Linai bei darželio administracijai. Buvo gera ir malonu, pasiilgsime.

Domantė Samerdokienė

Noriu padekoti asmeniškai Ingai Pociūtei ir Sandrai Plytninkei už priežiūra ir už rūpesti. Manau dar nesu atradusi geriasniu ir nuoširdesniu auklyčiu ,kurios sukuria vaikams sauguma ir džiaugsma dienos eigoje. Palieku vaika ramia širdimi ir žinau, jog jis bus aprupintas ir apgaubtas daug meiles ir šilumos! Nuoširdžiai rekomenduoju šį darželi! Tai yra mūsų vaikų ateities vieta, kur vaikai gali būti laisvi ir nesuvaržyti! Dekoju jums, jog radote mums vieta! ❤️❤️.

Gintarė Venckutė